с. Івангород. Івангородський ДНЗ

Режим роботи закладу

У своїй діяльності Івангородський дошкільний навчальний  заклад керується Законами України «Про освіту», «Дошкільну освіту», Положенням про дошкільний навчальний заклад, власним Статутом .

У дошкільному навчальному закладі функціонує одна різновікова група, укомплектована згідно норм та медичних показників. Діти до закладу приймаються на основі медичної довідки, виданої дитячою консультацією Олександрівської районної лікарні, заяви батьків та копії свідоцтва про народження дитини.

Списковий склад  складає - 24 дітей .

Заклад працює у п’ятиденному режимі з перебуванням дітей 10.5 годин, з 7.30  до 18.00 години.

Вихідні дні : субота,  неділя, святкові дні.

Навчальний рік у дошкільному закладі починається з 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року.

З 1 червня по 31 серпня – оздоровчий період,  у закладі проводиться оздоровлення дітей.

Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та оздоровчий період.

План роботи схвалюється педагогічною радою закладу, затверджується завідувачем і погоджується з відділом освіти Олександрівської  районної державної  адміністрації.